Estefix Estetik Merkezi

ESTEFİX’İN KURUMSAL KİMLİĞİ

Vizyonumuz;

Estefix, deneyimli profesyonel kadrosuyla, insan mutluğunu ve yaşam kalitesini yükseltmeyi temel ilke edinir. İnsanların, sevgi içinde sağlıklı ve mutlu yaşamalarını; özgüveni yüksek üretken bireyler olarak toplumsal hayata saygıyla bağlanmalarını ister.

Misyonumuz:

Estefix, insanların ihtiyaçlarına uygun tedavi yöntemlerini, kendini işine adamış, alanında deneyimli hekim ve profesyonel uzmanlarıyla; insan varlığına ve ahlaki değerlerine saygılı olarak sunmaya tutkuyla bağlıdır.

Amacımız:

Estefix, yirmi yıllık mesleki deneyimle edinilen; 5.000’den fazla burun estetiği, 6.000’den fazla saç ekimi takibi ve toplam 10.000’den fazla operasyon bilgisini sizlerle paylaşmak; sorunlarınıza sizlere özel estetik çözümler üretmek amacını taşır.

Değerlerimiz:
Kalite; estefix sunduğu her hizmette, en üst seviyede memnuniyeti hedefler. Gerçekçi beklentileri tam karşılamayı ve en iyi sonucu almayı standart edinir.
Güven; estefix yaptığı uygulamalarda güvenilirliği garanti eder. Ulaşılabilir, gerçekçi çözümler ile yol gösterir. En iyi ve en uygun alternatifleri açık ve samimi bir şekilde onayınıza sunar.
Sorumluluk; estefix insan varlığına, ahlaki değerlere, örf ve adetlere, yasalara, kişi ve kuruluşlara, tüm inançlara ve çevreye saygılı bir biçimde hizmet vermeyi görev bilir.