Saç Ekimi

EN GELİŞMİŞ VE EN İLERİ SAÇ EKİM TEKNİĞİ İLE; KELLİĞE DOĞAL VE KALICI ÇÖZÜM!

Saç dökülmesi, özellikle erkeklerde ailevi yatkınlık da varsa, karşılaşma ihtimali yüksek bir sorundur. Saçların dökülmesi endişe ve sıkıntıya sebep olur. Özgüven ve başarıyı olumsuz etkiler.

 Kaybedilen saçları geri kazanmanın en etkili ve doğal yöntemi en iyi saç ekim yöntemi olan FUE ile saç ektirme işlemi yaptırmaktır. 

Seyrek saçlı veya saçsız kişiler, çevrelerinde alay konusu olup yaşam kalitelerinden ödün vermek durumunda kalabilirler. Saçlar birçok nedene bağlı olarak dökülebilir. Nedeni ne olursa olsun, kaybedilen saçları geri kazanmanın en etkili ve doğal yolu saç ekimidir. Ekilen saçlar ömür boyu kalıcıdır. Ekilen saçların kalıcı olmasının sırrı yapılan işlem ile ilgili değildir. Saç köklerinin genetik programında şifrelidir. Yakın geçmişte, kel veya seyrek saçlı olanlara peruk veya protez saç öneriliyordu. Doğal olmayan bu yöntemler sorunun üstünü örtmekten öteye geçemiyordu.

Günümüzde en gelişmiş teknikler olan Mikro FUE ile normale en yakın sonuçlar alınmaktadır. Bu yönteme eklenen zenginleştirme ve kültür işlemleri ile verim artırılabilmektedir. Çok geniş açıklıkların kapatılması için ihtiyaca göre ikinci seans yapılabilir.

 
Saç Ekiminde Sık Sorulan Sorular
Saç Ekiminde Sık Sorulan Sorular

Saç Ekiminde Sık Sorulan Sorular

GÖRÜNTÜLE